Çorap Üretim Süreci Nasıl İlerler

Biraz daha aşağıya kaydırırsanız masa başından başlayıp sizin ayağınıza kadar gelen çorabın hikayesinin bilmediğiniz kısımlarını öğrenmiş olacaksınız. Çekinmeyin hadi aşağıya kaydırın ve okumaya başlayın.

01.

Tasarım
Modadaki güncel trendleri yakından takip eden Rapsodi Çorap tasarım ekibimiz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en yenilikçi çorap tasarımları ile hizmet vermektedir.

02.

Çorap Örme
Rapsodi Çorap, son teknoloji ile donatılmış olan Çorap
Örme Departmanı’nda geniş makine parkuru ile müşterilerine hizmet vermektedir.
Her geçen yıl sayısı artan makinelerimizin aktif halde çalıştığı bu departmanımızda ürünler, Kalite Güvence Ekibimiz tarafından sürekli denetlenerek; yüksek bir kalite anlayışı ve verimlilik ile müşterisine sunulmaktadır.

03.

Yıkama

 

Çoraplar üretim aşamasından sonra müşterilerimizin isteği doğrultusunda yıkama işlemine tabi tutulur. Bünyemizdeki yıkama makinelerinde gerçekleşen bu işlemde çoraplar anti-bakteriyel yıkama işleminden geçirilir.

04.

Çorap Forma

 

 

Yüksek kalite standardlarında tamamlanan üretimden sonra çoraplar son teknoloji makinelerimizde formalama işleminden geçirililerek paketlemeye hazır hale getirilir.

05.

Paketleme
Üretimimizin son aşaması olan paketlemede çoraplar müşterilerimiz isteği doğrultusunda tekli, çoklu veya asortili şekilde paketlenip bünyemizde yer alan depomuza sevk edilir. Müşterilerimizin şiparişleri kalite ve güven çerçevesinde Rapsodi Çorap bünyesinde üretilir ve tüm Dünya’ya tedarik edilir.

Tebrikler artık giydiğiniz çorabın hikayesini biliyorsunuz.