Hakkımızda

Hüseyin Öztürk, 1982 yılından bu yana çorap sektöründe faaliyet göstermektedir. Öztürk tarafından 2006 yılı itibariyle satın alınan, Rapsodi Çorap Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. üretim sektöründeki bilgi ve deneyimi ile günümüz çorap sanayisinin önde gelen şirketlerinden biri konumundadır. Üretim çeşitliliği ve kalite bakımından ilk sıralarda yer alan ürünler ile iç pazarda ciddi bir paya sahip olan Rapsodi, dünyanın önde gelen ünlü markalarına da çorap üretmektedir.

2018 yılında İstanbul’da sektörün önemli üretim merkezlerinden bir olan Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi’nde insan odaklı ve doğaya saygılı inşa ettiği 12,493 m²’lik fabrikasına taşınan Rapsodi, deneyimli ekibi ile yüksek kalite standardını ve müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak bütün üretimini kendi çatısı altında gerçekleştirmektedir.

Rapsodi, kalitesinden ödün vermeyen, AR-GE ve yalın üretimi merkezine koyan yenilikçi bir anlayışla ülkemiz çorap sektöründe erkek, kadın ve çocuk çorabında en güçlü şirketlerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Kalite Standartımız

Rapsodi Çorap olarak kalitenin tedarik zincirinden satış yönetimine kadar bir bütün olarak üretim sürecinin temel parçası olduğuna inanıyoruz ve sosyal uygunluk kriterlerine dayalı olan kalite yönetiminin sıkı kuralları altında üretim gerçekleştiriyoruz.

Misyon

Sektöründe kaliteli ürün ve hizmet yaratmayı, üretmeyi ve pazarlamayı kapsayan iş sürecinde müşterilerimizin beklediği değerleri ve hizmeti sunmaktır.

Vizyon

İhtiyacı ve beklentileri önceden saptayan, yenilikçi, gelişimci, kaliteye önem veren, rekabetçi, marka değerini her geçen gün güçlendiren bir şirket olarak algılanmak ve anılmaktır.

office-kreslo
image07

Ayağınıza Çorap Örüyoruz

Kalite ve tecrübesiyle çorap sektöründe önemli bir yeri olan Rapsodi Çorap sürekliliğiyle de pazardaki konumunu güçlendirmekte ve sorumluluğunu “Her Zaman Daha İyisini, En İyisini” prolası ile devam ettirmektedir.

Rapsodi olarak üretimin her aşamasında yalın ve şeffaf davranmayı ilke edindik

Rapsodi, kalitesinden ödün vermeyen, AR-GE ve yalın üretimi merkezine koyan yenilikçi bir anlayışla ülkemiz çorap sektöründe erkek, kadın ve çocuk çorabında en güçlü şirketlerden biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.